ADASD

Mgr Aleksandra Zalewska

Fizjoterapeutka

Przyjmuje: kobiety i mężczyzn

Języki:

jezyk

Wizytówka

Gdzie przyjmuje

Cennik

Fizjoterapeutka rozwijająca swoje umiejętności w zakresie urologii oraz uroginekologii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia.

Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej (m.in. trening mięśni dna miednicy) i neurologicznej (odbyła praktyki w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie) oraz masażu tkanek głębokich.

Rejestracja pod numerem: 22 770 78 00 lub poprzez portal Znany Lekarz.

Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej (m.in. trening mięśni dna miednicy) i neurologicznej (odbyła praktyki w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie) oraz masażu tkanek głębokich.

Gdzie przyjmuje


Centrum Medyczne MCC Warszawa

ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa

Usługi i ceny


Terapia blizn

200 zł

Terapia blizn w Centrum Medycznym MCC wykonywana jest przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę i polega na opracowaniu starych, jak i świeżych blizn (rana wygojona, niepowikłana i po usunięciu szwów) różnych obszarów ciała.

Terapię blizny warto rozpocząć możliwie jak najszybciej, aby zapobiec negatywnym skutkom takich jak zaburzenia czucia, bólu oraz ograniczenia ruchomości.

Korzyści z pracy z blizną:
– uruchomienie blizny,
– poprawa jej mobilności,
– zapobieganie ograniczeniom ruchomości.

Drenaż limfatyczny manualny

200 zł

Drenaż limfatyczny manualny w Centrum medyczny MCC wykonywany jest przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę.

Zabieg polega na usprawnieniu przepływu w naczyniach limfatycznych oraz żylnych, a także na pobudzeniu pracy węzłów chłonnych.

Wskazaniami do drenażu limfatycznego manualnego są m.in.:
– obrzęki kończyn dolnych różnego pochodzenia,
– odczuciu „ciężkich nóg”,
– trudno gojące się rany,
– niewydolność żylna,
– profilaktyka żylaków,
– neuropatia, neuralgia.
– choroba niedokrwienna kończyn dolnych.

Masaż tkanek głębokich

200 zł

Masaż tkanek głębokich w Centrum medyczny MCC wykonywany jest przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę i polega na przywróceniu prawidłowej mobilności i ślizgu tkanek położonych powierzchownie oraz głęboko.

Podczas masażu zostają opracowywane miejsca bólowe oraz obszary, które również mogą generować dolegliwości lub im współtowarzyszyć.

Korzyści z masażu tkanek głębokich:
– zwiększenie elastyczności tkanek,
– likwidacja mięśniowo-powięziowych punktów spustowych,
– regulacja napięcia mięśniowo-powięziowego,
– przywrócenie prawidłowej postawy,
– wzrost ruchomości w stawach,
– poprawa ukrwienia tkanek.

Masaż leczniczy

200 zł

Masaż lecznicy w Centrum medyczny MCC wykonywany jest przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę i polega na rozluźnieniu napiętych obszarów ciała, przy pomocy różnych technik manualnych.

Podczas zabiegu zostają opracowywane miejsca bólowe oraz obszary, które również mogą generować dolegliwości lub im współtowarzyszyć.

Wskazaniami do stosowania masażu leczniczego są m.in.:
– choroby i dysfunkcje narządu ruchu (po stłuczeniach, skręceniach, zwichnięciach i złamaniach),
– zmiany przeciążeniowe mięśni, stawów, krążków międzykręgowych itp,
– przykurcze i zaniki mięśniowe z nieczynności,
– zapalenie stawów, mięśni, ścięgien i pochewek ścięgnistych,
– zerwanie włókien mięśniowych,
– zespoły bólowe w przebiegu chorób zapalnych i zwyrodnieniowych narządu ruchu (choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa).

Fizjoterapia zajęciowa grupowa ZDROWA MIEDNICA dla kobiet

80 zł

Zajęcia grupowe dedykowane kobietom: z problemem nietrzymania moczu/gazów/stolca, z zaburzeniem statyki narządów miednicy mniejszej, po operacjach ginekologicznych, które chcą zadbać o kondycję i lepsze samopoczucie.
Na zajęciach z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej uczymy prawidłowej aktywacji mięśni dna miednicy, poprawiając tym samym ukrwienie tkanek w obrębie krocza, ich elastyczność oraz siłę i wytrzymałość.

Fizjoterapia zajęciowa grupowa REHABILITACJA UROLOGICZNA dla mężczyzn

80 zł

Zajęcia grupowe dedykowane mężczyznom: z problemem nietrzymania moczu/gazów/stolca, po operacji radykalnej prostatektomii, z problemem zaburzeń erekcji, którzy chcą zadbać o swoją kondycję i lepsze samopoczucie.
Na zajęciach pracujemy nad prawidłową aktywacją mięśni dna miednicy, poprawiając tym samym ukrwienie tkanek w obrębie krocza, ich elastyczność oraz siłę i wytrzymałość.

Fizjoterapia zajęciowa grupowa ZDROWA MIEDNICA (grupa koedukacyjna)

80 zł

Zajęcia grupowe dedykowane osobom obojga płci: z problemem nietrzymania moczu/gazów/stolca, z zaburzeniem statyki narządów miednicy mniejszej (kobiety), z zaburzeniami erekcji (mężczyźni), po operacjach ginekologicznych (kobiety) lub po radykalnej prostatektomii (mężczyźni), które chcą zadbać o swoją kondycję i lepsze samopoczucie.
Na zajęciach nauczamy prawidłowej aktywacji mięśni dna miednicy, poprawiając tym samym ukrwienie tkanek w obrębie krocza, ich elastyczność oraz siłę i wytrzymałość.

Fizjoterapia zajęciowa grupowa ZDROWA CIĄŻA (16-34 tydzień ciąży)

80 zł

Zajęcia z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej grupowe dedykowane kobietom w ciąży o fizjologicznym przebiegu, pomiędzy 16 a 34 tygodniem ciąży, niezależnie od poziomu zaawansowania oraz kondycji fizycznej. Zajęcia prowadzone są w oparciu o zalecenia zgodne z aktualną wiedzą medyczną. Mają na celu profilaktykę uciążliwości ciążowych, przygotowanie ciała do narodzin dziecka oraz naukę technik oddechowych.

Fizjoterapia zajęciowa grupowa PRZYGOTUJ SIĘ DO PORODU (od 34 tygodnia ciąży)

80 zł

Zajęcia z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej grupowe dedykowane kobietom w ciąży o fizjologicznym przebiegu od 34 tygodnia ciąży do rozwiązania, niezależnie od poziomu zaawansowania oraz kondycji fizycznej. Zajęcia prowadzone są w oparciu o zalecenia zgodne z aktualną wiedzą medyczną i mają na celu przygotowanie uczestniczek do porodu, niezależnie od jego rodzaju. Na ćwiczenia zapraszamy zarówno panie, które planują poród drogami natury, jak i te, które czeka cięcie cesarskie.

Fizjoterapia zajęciowa grupowa AKTYWNA MAMA

80 zł

Zajęcia z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej grupowe dedykowane kobietom po porodzie. Mają na celu bezpieczny powrót do sprawności i zadbanie o kondycję. Składają się z ćwiczeń ogólnousprawniających, rozciągających i wzmacniających całe ciało z uwzględnieniem mięśni dna miednicy.

Fizjoterapia zajęciowa grupowa PRZYGOTUJ SIĘ DO OPERACJI

80 zł

Zajęcia dedykowane: mężczyznom przygotowującym się do zabiegu prostatektomii radykalnej, kobietom, u których planowana jest operacja uroginekologiczna.
Celem ćwiczeń jest optymalne przygotowanie ciała do operacji, nauka właściwej aktywacji mięśni dna miednicy oraz zwiększenie sprawności organizmu, co skraca czas rekonwalescencji po zabiegu.

OTWÓRZ PANEL PACJENTA

Rezerwuj, opłacaj i zarządzaj wizytami

Sprawdzaj wyniki badań

Otrzymuj recepty i zlecenia