ADASD

Mgr Magdalena Floriańska

Fizjoterapeutka

Przyjmuje: kobiety i mężczyzn

Języki:

jezyk jezyk jezyk

Wizytówka

Gdzie przyjmuje

Cennik

Fizjoterapeutka rozwijająca swoje umiejętności w zakresie uroginekologii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, w latach 2009-2021 pracowała w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Specjalizuje się m.in. w fizjoterapii nietrzymania moczu i stolca, obniżenia narządów miednicy mniejszej, treningu funkcjonalnym po operacjach uroginekologicznych, a także w fizjoterapii zaburzeń seksualnych (dyspareunia, wulwodynia, westibulodynia, waginizm) i endometriozy.

Rejestracja pod numerem: 22 770 78 00.

Specjalizuje się m.in. w fizjoterapii nietrzymania moczu i stolca, obniżenia narządów miednicy mniejszej, treningu funkcjonalnym po operacjach uroginekologicznych, a także w fizjoterapii zaburzeń seksualnych (dyspareunia, wulwodynia, westibulodynia, waginizm) i endometriozy.

Gdzie przyjmuje


Centrum Medyczne MCC Warszawa

ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa

Usługi i ceny


Konsultacja fizjoterapeutyczna uroginekologiczna/ginekologiczna wraz z badaniem USG

250 zł

Konsultacja jest pierwszą wizytą u fizjoterapeuty, której celem jest kompleksowa diagnostyka.
Wizyta obejmuje dokładny wywiad, badanie funkcjonalne z wykorzystaniem aparatu USG, badanie mięśni dna miednicy oraz ułożenie planu terapii.
Zakres konsultacji obejmuje dysfunkcje: uroginekologiczne, urologiczne, proktologiczne.

Fizjoterapia indywidualna uroginekologiczna/ginekologiczna

190 zł

Fizjoterapia uroginekologiczna to kolejne (po konsultacji) spotkanie pacjenta z fizjoterapeutą.
Wizyta obejmuje terapię dostosowaną jego potrzeb.
W przypadku odpowiednich wskazań wizyta obejmuje również terapię z wykorzystaniem aparatu USG (sonofeedback) oraz terapię z wykorzystaniem aparatu Phenix.
Zakres wizyty obejmuje dysfunkcje: uroginekologiczne, urologiczne, proktologiczne.

Fizjoterapia zajęciowa grupowa ZDROWA MIEDNICA dla kobiet

80 zł

Zajęcia grupowe dedykowane kobietom: z problemem nietrzymania moczu/gazów/stolca, z zaburzeniem statyki narządów miednicy mniejszej, po operacjach ginekologicznych, które chcą zadbać o kondycję i lepsze samopoczucie.
Na zajęciach z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej uczymy prawidłowej aktywacji mięśni dna miednicy, poprawiając tym samym ukrwienie tkanek w obrębie krocza, ich elastyczność oraz siłę i wytrzymałość.

Fizjoterapia zajęciowa grupowa REHABILITACJA UROLOGICZNA dla mężczyzn

80 zł

Zajęcia grupowe dedykowane mężczyznom: z problemem nietrzymania moczu/gazów/stolca, po operacji radykalnej prostatektomii, z problemem zaburzeń erekcji, którzy chcą zadbać o swoją kondycję i lepsze samopoczucie.
Na zajęciach pracujemy nad prawidłową aktywacją mięśni dna miednicy, poprawiając tym samym ukrwienie tkanek w obrębie krocza, ich elastyczność oraz siłę i wytrzymałość.

Fizjoterapia zajęciowa grupowa ZDROWA MIEDNICA (grupa koedukacyjna)

80 zł

Zajęcia grupowe dedykowane osobom obojga płci: z problemem nietrzymania moczu/gazów/stolca, z zaburzeniem statyki narządów miednicy mniejszej (kobiety), z zaburzeniami erekcji (mężczyźni), po operacjach ginekologicznych (kobiety) lub po radykalnej prostatektomii (mężczyźni), które chcą zadbać o swoją kondycję i lepsze samopoczucie.
Na zajęciach nauczamy prawidłowej aktywacji mięśni dna miednicy, poprawiając tym samym ukrwienie tkanek w obrębie krocza, ich elastyczność oraz siłę i wytrzymałość.

Fizjoterapia zajęciowa grupowa ZDROWA CIĄŻA (16-34 tydzień ciąży)

80 zł

Zajęcia z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej grupowe dedykowane kobietom w ciąży o fizjologicznym przebiegu, pomiędzy 16 a 34 tygodniem ciąży, niezależnie od poziomu zaawansowania oraz kondycji fizycznej. Zajęcia prowadzone są w oparciu o zalecenia zgodne z aktualną wiedzą medyczną. Mają na celu profilaktykę uciążliwości ciążowych, przygotowanie ciała do narodzin dziecka oraz naukę technik oddechowych.

Fizjoterapia zajęciowa grupowa PRZYGOTUJ SIĘ DO PORODU (od 34 tygodnia ciąży)

80 zł

Zajęcia z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej grupowe dedykowane kobietom w ciąży o fizjologicznym przebiegu od 34 tygodnia ciąży do rozwiązania, niezależnie od poziomu zaawansowania oraz kondycji fizycznej. Zajęcia prowadzone są w oparciu o zalecenia zgodne z aktualną wiedzą medyczną i mają na celu przygotowanie uczestniczek do porodu, niezależnie od jego rodzaju. Na ćwiczenia zapraszamy zarówno panie, które planują poród drogami natury, jak i te, które czeka cięcie cesarskie.

Fizjoterapia zajęciowa grupowa AKTYWNA MAMA

80 zł

Zajęcia z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej grupowe dedykowane kobietom po porodzie. Mają na celu bezpieczny powrót do sprawności i zadbanie o kondycję. Składają się z ćwiczeń ogólnousprawniających, rozciągających i wzmacniających całe ciało z uwzględnieniem mięśni dna miednicy.

Fizjoterapia zajęciowa grupowa PRZYGOTUJ SIĘ DO OPERACJI

80 zł

Zajęcia dedykowane: mężczyznom przygotowującym się do zabiegu prostatektomii radykalnej, kobietom, u których planowana jest operacja uroginekologiczna.
Celem ćwiczeń jest optymalne przygotowanie ciała do operacji, nauka właściwej aktywacji mięśni dna miednicy oraz zwiększenie sprawności organizmu, co skraca czas rekonwalescencji po zabiegu.

Fizjoterapia grupowa sprzętowa (Projekt ANDROS)

150 zł

Fizjoterapia uroginekologiczna oraz rehabilitacja urologiczna i onkologiczna z wykorzystaniem innowacyjnego treningu przyrządowego.
Specjalistyczny sprzęt został zaprojektowany i wyprodukowany w ramach Projektu ANDROS przez firmę Tytax – producenta światowej klasy wielofunkcyjnych maszyn do ćwiczeń.

OTWÓRZ PANEL PACJENTA

Rezerwuj, opłacaj i zarządzaj wizytami

Sprawdzaj wyniki badań

Otrzymuj recepty i zlecenia