Dr n. med. Mariusz Blewniewski

Urolog, Chirurg

Przyjmuje: kobiety i mężczyźni (pacjenci od 16 r.ż.)

Języki:

jezyk jezyk jezyk

Wizytówka

Gdzie przyjmuje

Cennik

Urolog, pracuje w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.

Jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów w obszarze urologii czynnościowej, leczenia operacyjnego nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn, zwężenia cewki moczowej i zespołu pęcherza nadreaktywnego (OAB) w Polsce. Od 2019 roku wykonuje refundowane zabiegi neuromodulacji nerwów krzyżowych, stosowanej w ciężkiej postaci NTM, jednocześnie ucząc tej nowej terapii lekarzy w innych ośrodkach szpitalnych.

Jest wieloletnim konsultantem medycznym Stowarzyszenia Osób z NTM „UroConti” Oddział w Łodzi i konsultantem medycznym magazynu popularno-naukowego „Kwartalnik NTM”.

Rejestracja pod numerem: 22 770 78 00 lub poprzez portal Znany Lekarz.

Jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce specjalistów w obszarze urologii czynnościowej, leczenia operacyjnego nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn, zwężenia cewki moczowej i zespołu pęcherza nadreaktywnego (OAB) w Polsce.

Od 2019 roku wykonuje refundowane zabiegi neuromodulacji nerwów krzyżowych, stosowanej w ciężkiej postaci NTM, jednocześnie ucząc tej nowej terapii lekarzy w innych ośrodkach szpitalnych.

Gdzie przyjmuje


Centrum Medyczne MCC Warszawa

ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa

Usługi i ceny


Konsultacja urologiczna wraz z badaniem USG

400 zł

Konsultacja urologiczna w Centrum Medycznym MCC rozpoczyna się od przeprowadzenia precyzyjnego wywiadu z pacjentem.
Lekarz przeprowadzi również badanie ultrasonograficzne (USG), które pozwoli ocenić ewentualne nieprawidłowości anatomiczne, mogące być przyczyną dolegliwości oraz zmian chorobowych wymagających pilnych interwencji diagnostyczno-leczniczych (np. choroby nowotworowe układu moczowego).
Na zakończenie konsultacji lekarz podejmie decyzję o dalszej ścieżce postępowania terapeutycznego.

Wypisanie e-recepty

65 zł

E-recepta to elektroniczna forma recepty lekarskiej, która jest wystawiana przez specjalistę. Umożliwia uzyskanie leków przyjmowanych na stałe bez potrzeby wizyty lekarskiej w stacjonarnym gabinecie.

Otrzymasz kod e-recepty sms-em i jej skan mailem. Recepta również pojawi się na Twoim Internetowym Koncie Pacjenta.

Jeśli nie posiadasz stosownej dokumentacji medycznej, koniecznej do wystawienia leku, musisz umówić się na konsultację lekarską w celu postawienia diagnozy, na podstawie której lekarz będzie mógł wypisać receptę.

Badanie uroflowmetryczne

dodatkowo płatne

Badanie uroflowmetryczne to badanie diagnostyczne mające na celu ocenę szybkości oraz ilości przepływu moczu podczas jego oddawania. Pacjent wykonywując to badanie, oddaje mocz do specjalnego urządzenia, zwanego uroflowmetrem, który mierzy i rejestruje przepływ moczu.

Badanie wskazane jest w przypadku podejrzenia utrudnienia w odpływie moczu z pęcherza moczowego u chorych z chorobami prostaty, cewki moczowej lub pęcherza moczowego.

Do prawidłowego przeprowadzenia badania niezbędna jest odpowiednio duża ilość oddanego moczu, dlatego na 2 do 4 godzin przed badaniem należy powstrzymać się od oddawania moczu i pić płyny w normalnej ilości. Nie jest wymagane bycie na czczo.

Koszt dodatkowy badania uroflowmetrycznego wynosi 150 zł. Badanie wykonywane jest podczas konsultacji urologicznej wraz z badaniem USG.

OTWÓRZ PANEL PACJENTA

Rezerwuj, opłacaj i zarządzaj wizytami

Sprawdzaj wyniki badań

Otrzymuj recepty i zlecenia