Dr n. med. Mariusz Blewniewski

Urolog, Chirurg

Przyjmuje: kobiety i mężczyzn

Języki:

jezyk jezyk jezyk

Wizytówka

Gdzie przyjmuje

Cennik

Urolog, pracuje w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.

Jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów w obszarze urologii czynnościowej, leczenia operacyjnego nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn, zwężenia cewki moczowej i zespołu pęcherza nadreaktywnego (OAB) w Polsce. Od 2019 roku wykonuje refundowane zabiegi neuromodulacji nerwów krzyżowych, stosowanej w ciężkiej postaci NTM, jednocześnie ucząc tej nowej terapii lekarzy w innych ośrodkach szpitalnych.

Jest wieloletnim konsultantem medycznym Stowarzyszenia Osób z NTM „UroConti” Oddział w Łodzi i konsultantem medycznym magazynu popularno-naukowego „Kwartalnik NTM”.

Rejestracja pod numerem: 22 770 78 00 lub poprzez portal Znany Lekarz.

Jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce specjalistów w obszarze urologii czynnościowej, leczenia operacyjnego nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn, zwężenia cewki moczowej i zespołu pęcherza nadreaktywnego (OAB) w Polsce.

Od 2019 roku wykonuje refundowane zabiegi neuromodulacji nerwów krzyżowych, stosowanej w ciężkiej postaci NTM, jednocześnie ucząc tej nowej terapii lekarzy w innych ośrodkach szpitalnych.

Gdzie przyjmuje


Centrum Medyczne MCC Warszawa

ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa

Usługi i ceny


Konsultacja urologiczna wraz z badaniem USG

400 zł

Konsultacja urologiczna w Centrum Medycznym MCC rozpoczyna się od przeprowadzenia precyzyjnego wywiadu z pacjentem.
Lekarz przeprowadzi również badanie ultrasonograficzne (USG), które pozwoli ocenić ewentualne nieprawidłowości anatomiczne, mogące być przyczyną dolegliwości oraz zmian chorobowych wymagających pilnych interwencji diagnostyczno-leczniczych (np. choroby nowotworowe układu moczowego).
Na zakończenie konsultacji lekarz podejmie decyzję o dalszej ścieżce postępowania terapeutycznego.

OTWÓRZ PANEL PACJENTA

Rezerwuj, opłacaj i zarządzaj wizytami

Sprawdzaj wyniki badań

Otrzymuj recepty i zlecenia