Lek. med. Adrian Barzyc

Lekarz w trakcie specjalizacji

Przyjmuje: kobiety i mężczyzn (pacjenci od 12 r.ż.)

Języki:

jezyk jezyk

Wizytówka

Gdzie przyjmuje

Cennik

Lekarz w trakcie specjalizacji z urologii w Oddziale Klinicznym Urologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz asystent naukowo-dydaktyczny w Katedrze Fizjologii Doświadczalnej i Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Rejestracja pod numerem: 22 770 78 00 lub poprzez portal Znany Lekarz.

Gdzie przyjmuje


Centrum Medyczne MCC Warszawa

ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa

Usługi i ceny


Konsultacja w dziedzinie podstawowej opieki zdrowotnej

200 zł

Konsultacja w dziedzinie podstawowej opieki zdrowotnej w Centrum Medycznym MCC rozpoczyna się od przeprowadzenia precyzyjnego wywiadu z pacjentem. Następnie lekarz oceni stan zdrowia pacjenta oraz postawi diagnozę.

Lekarz może przepisać leki, zalecić dalsze badania diagnostyczne, doradzić w kwestii leczenia lub udzielić porady medycznej.

Na zakończenie konsultacji lekarz podejmie decyzję o dalszej ścieżce postępowania terapeutycznego.

USG układu moczowego

200 zł

Nieinwazyjne badanie diagnostyczne umożliwiające wizualizację narządów takich jak nerki, moczowody oraz pęcherz moczowy.

Lekarz może ocenić ich rozmiar, kształt, strukturę oraz obecność ewentualnych nieprawidłowości, takich jak kamienie, torbiele czy rozszerzenia moczowodów.

Lekarz wykonuje badanie, nakładając na skórę żel i przesuwając sondę ultrasonograficzną w okolicach dolnej części brzucha i okolic lędźwiowych.

USG tarczycy

200 zł

Nieinwazyjne badanie diagnostyczne stanowiący ważny element w diagnostyce chorób tarczycy, pozwalające lekarzowi monitorować stan tego narządu oraz planować odpowiednie leczenie.

Lekarz wykonuje badanie, nakładając na skórę żel i przesuwając sondę ultrasonograficzną po powierzchni szyi pacjenta.

Na podstawie uzyskanego obrazu lekarz może ocenić stan tarczycy i pomóc w diagnozie różnych schorzeń tarczycy, takich jak nadczynność, niedoczynność, czy guzki tarczycy.

USG brzucha

200 zł

Nieinwazyjne badanie diagnostyczne umożliwiające wizualizację narządów takich jak wątroba, śledziona, trzustka, pęcherzyk żółciowy, jelita, nerki oraz inne struktury.

Lekarz może ocenić rozmiar, kształt, strukturę i funkcjonowanie tych narządów oraz wykrywać ewentualne nieprawidłowości, takie jak guzki, kamienie czy stan zapalny.

Lekarz wykonuje badanie, nakładając na skórę żel i przesuwając sondę ultrasonograficzną po powierzchni brzucha pacjenta.

Badanie uroflowmetryczne

dodatkowo płatne

Badanie uroflowmetryczne to badanie diagnostyczne mające na celu ocenę szybkości oraz ilości przepływu moczu podczas jego oddawania. Pacjent wykonywując to badanie, oddaje mocz do specjalnego urządzenia, zwanego uroflowmetrem, który mierzy i rejestruje przepływ moczu.

Badanie wskazane jest w przypadku podejrzenia utrudnienia w odpływie moczu z pęcherza moczowego u chorych z chorobami prostaty, cewki moczowej lub pęcherza moczowego.

Do prawidłowego przeprowadzenia badania niezbędna jest odpowiednio duża ilość oddanego moczu, dlatego na 2 do 4 godzin przed badaniem należy powstrzymać się od oddawania moczu i pić płyny w normalnej ilości. Nie jest wymagane bycie na czczo.

Koszt dodatkowy badania uroflowmetrycznego wynosi 150 zł. Badanie wykonywane jest podczas konsultacji w dziedzinie podstawowej opieki zdrowotnej.

OTWÓRZ PANEL PACJENTA

Rezerwuj, opłacaj i zarządzaj wizytami

Sprawdzaj wyniki badań

Otrzymuj recepty i zlecenia