Lek. med. Karolina Kropiewnicka-Buczek

Urolog

Przyjmuje: kobiety i mężczyźni (pacjenci od 18 r.ż.)

Języki:

jezyk

Wizytówka

Gdzie przyjmuje

Cennik

Urolog, pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym w Legionowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej CSK MSW w Warszawie oraz w Klinice Nowotworów Układu moczowego Centrum Onkologii w Warszawie.

Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu chorób układu moczowego tj. nietrzymanie moczu, zaburzenia mikcji – także w przebiegu chorób neurologicznych oraz płciowego mężczyzn tj. zaburzenia erekcji.

Rejestracja pod numerem: 22 770 78 00 lub poprzez portal Znany Lekarz.

Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu chorób układu moczowego tj. nietrzymanie moczu, zaburzenia mikcji – także w przebiegu chorób neurologicznych oraz płciowego mężczyzn tj. zaburzenia erekcji.

Gdzie przyjmuje


Centrum Medyczne MCC

ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa

Usługi i ceny


Konsultacja urologiczna wraz z badaniem USG

400 zł

Konsultacja urologiczna w Centrum Medycznym MCC rozpoczyna się od przeprowadzenia precyzyjnego wywiadu z pacjentem.
Lekarz przeprowadzi również badanie ultrasonograficzne (USG), które pozwoli ocenić ewentualne nieprawidłowości anatomiczne, mogące być przyczyną dolegliwości oraz zmian chorobowych wymagających pilnych interwencji diagnostyczno-leczniczych (np. choroby nowotworowe układu moczowego).
Na zakończenie konsultacji lekarz podejmie decyzję o dalszej ścieżce postępowania terapeutycznego.

Badanie uroflowmetryczne

dodatkowo płatne

Badanie uroflowmetryczne to badanie diagnostyczne mające na celu ocenę szybkości oraz ilości przepływu moczu podczas jego oddawania. Pacjent wykonywując to badanie, oddaje mocz do specjalnego urządzenia, zwanego uroflowmetrem, który mierzy i rejestruje przepływ moczu.

Badanie wskazane jest w przypadku podejrzenia utrudnienia w odpływie moczu z pęcherza moczowego u chorych z chorobami prostaty, cewki moczowej lub pęcherza moczowego.

Do prawidłowego przeprowadzenia badania niezbędna jest odpowiednio duża ilość oddanego moczu, dlatego na 2 do 4 godzin przed badaniem należy powstrzymać się od oddawania moczu i pić płyny w normalnej ilości. Nie jest wymagane bycie na czczo.

Koszt dodatkowy badania uroflowmetrycznego wynosi 150 zł. Badanie wykonywane jest podczas konsultacji urologicznej wraz z badaniem USG.

OTWÓRZ PANEL PACJENTA

Rezerwuj, opłacaj i zarządzaj wizytami

Sprawdzaj wyniki badań

Otrzymuj recepty i zlecenia