Lek. med. Marianna Bondarenko

Urolog

Przyjmuje: kobiety i mężczyźni (pacjenci od 18 r.ż.)

Języki:

jezyk

Wizytówka

Gdzie przyjmuje

Cennik

Urolog, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w Katedrze i Klinice Urologii Akademii Medycznej w Warszawie przy ul. Lindleya 4 oraz w Oddziale Urologii w Szpitalu Praskim w Warszawie.

Specjalizuje się m.in. w leczeniu zaburzeń funkcjonowania narządów męskich, leczeniu chorób układu moczowego tj. kamica układu moczowego, zapalenie układu moczowo-płciowego.

Rejestracja pod numerem: 22 770 78 00 lub poprzez portal Znany Lekarz.

Specjalizuje się m.in. w leczeniu zaburzeń funkcjonowania narządów męskich, leczeniu chorób układu moczowego tj. kamica układu moczowego, zapalenie układu moczowo-płciowego.

Gdzie przyjmuje


Centrum Medyczne MCC Warszawa

ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa

Usługi i ceny


Konsultacja urologiczna wraz z badaniem USG

300 zł

Konsultacja urologiczna w Centrum Medycznym MCC rozpoczyna się od przeprowadzenia precyzyjnego wywiadu z pacjentem.
Lekarz przeprowadzi również badanie ultrasonograficzne (USG), które pozwoli ocenić ewentualne nieprawidłowości anatomiczne, mogące być przyczyną dolegliwości oraz zmian chorobowych wymagających pilnych interwencji diagnostyczno-leczniczych (np. choroby nowotworowe układu moczowego).
Na zakończenie konsultacji lekarz podejmie decyzję o dalszej ścieżce postępowania terapeutycznego.

USG transrektalne TRUS

250 zł

USG transrektalne TRUS to bezpieczne i precyzyjne badanie diagnostyczne wykorzystywane w diagnostyce schorzeń w obrębie odbytu i odbytnicy, takich jak ropnie, szczeliny czy przetoki odbytu, a także zmian nowotworowych gruczołu krokowego.

Co najmniej 24 godziny przed badaniem nie należy spożywać roślin strączkowych, surowych owoców i warzyw, ciemnego pieczywa i napojów gazowanych. Badanie najlepiej wykonać, gdy Pacjent jest na czczo.

Na zakończenie lekarz podejmie decyzję o dalszej ścieżce postępowania terapeutycznego.

OTWÓRZ PANEL PACJENTA

Rezerwuj, opłacaj i zarządzaj wizytami

Sprawdzaj wyniki badań

Otrzymuj recepty i zlecenia