Lek. med. Piotr Dzigowski

Urolog, Androlog

Przyjmuje: kobiety i mężczyźni (pacjenci od 16 r.ż.)

Języki:

jezyk jezyk

Wizytówka

Gdzie przyjmuje

Cennik

Urolog oraz certyfikowany androlog kliniczny. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, a także członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

Specjalizuje się m.in. w leczeniu chorób układu moczowego, zaburzeń funkcjonowania narządów męskich, niepłodności męskiej, ze szczególnym uwzględnieniem operacyjnych, laparoskopowych i klasycznych, metod leczenia zaburzeń płodności.

Rejestracja pod numerem: 22 770 78 00 lub poprzez portal Znany Lekarz.

Gdzie przyjmuje


Centrum Medyczne MCC Warszawa

ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa

Usługi i ceny


Konsultacja urologiczna wraz z badaniem USG

400 zł

Konsultacja urologiczna w Centrum Medycznym MCC rozpoczyna się od przeprowadzenia precyzyjnego wywiadu z pacjentem.
Lekarz przeprowadzi również badanie ultrasonograficzne (USG), które pozwoli ocenić ewentualne nieprawidłowości anatomiczne, mogące być przyczyną dolegliwości oraz zmian chorobowych wymagających pilnych interwencji diagnostyczno-leczniczych (np. choroby nowotworowe układu moczowego).
Na zakończenie konsultacji lekarz podejmie decyzję o dalszej ścieżce postępowania terapeutycznego.

Konsultacja andrologiczna wraz z badaniem USG

400 zł

Konsultacja andrologiczna w Centrum Medycznym MCC rozpoczyna się od przeprowadzenia precyzyjnego wywiadu z pacjentem.
Lekarz przeprowadzi również badanie ultrasonograficzne (USG), które pozwoli ocenić ewentualne nieprawidłowości anatomiczne, mogące być przyczyną dolegliwości oraz zmian chorobowych wymagających pilnych interwencji diagnostyczno-leczniczych.
Na zakończenie konsultacji lekarz podejmie decyzję o dalszej ścieżce postępowania terapeutycznego.

Badanie uroflowmetryczne

dodatkowo płatne

Badanie uroflowmetryczne to badanie diagnostyczne mające na celu ocenę szybkości oraz ilości przepływu moczu podczas jego oddawania. Pacjent wykonywując to badanie, oddaje mocz do specjalnego urządzenia, zwanego uroflowmetrem, który mierzy i rejestruje przepływ moczu.

Badanie wskazane jest w przypadku podejrzenia utrudnienia w odpływie moczu z pęcherza moczowego u chorych z chorobami prostaty, cewki moczowej lub pęcherza moczowego.

Do prawidłowego przeprowadzenia badania niezbędna jest odpowiednio duża ilość oddanego moczu, dlatego na 2 do 4 godzin przed badaniem należy powstrzymać się od oddawania moczu i pić płyny w normalnej ilości. Nie jest wymagane bycie na czczo.

Koszt dodatkowy badania uroflowmetrycznego wynosi 150 zł. Badanie wykonywane jest podczas konsultacji urologicznej wraz z badaniem USG.

OTWÓRZ PANEL PACJENTA

Rezerwuj, opłacaj i zarządzaj wizytami

Sprawdzaj wyniki badań

Otrzymuj recepty i zlecenia