Dr n. med. Sylwia Bender

Urolog

Przyjmuje: kobiety i mężczyźni

Języki:

jezyk jezyk

Wizytówka

Gdzie przyjmuje

Cennik

Urolog, pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada certyfikaty w zakresie laparoskopii w urologii, ultrasonografii i innych metod obrazowania jak również urologii dziecięcej, zaburzeń mikcji w tym nietrzymanie moczu i nykturii. Uczestniczy w licznych kongresach międzynarodowych i krajowych z zakresu urologii.

Specjalizuje się m.in. w leczeniu zaburzeń funkcjonowania narządów męskich oraz w operacjach endoskopowych i laparoskopowych likwidujących m.in. kamicę układu moczowego, rozrost gruczołu krokowego, żylaki powrózka nasiennego.

Rejestracja pod numerem: 22 770 78 00 lub poprzez portal Znany Lekarz.

Gdzie przyjmuje


Centrum Medyczne MCC

ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa

Usługi i ceny


Konsultacja urologiczna wraz z badaniem USG

400 zł

Konsultacja urologiczna w Centrum Medycznym MCC rozpoczyna się od przeprowadzenia precyzyjnego wywiadu z pacjentem.
Lekarz przeprowadzi również badanie ultrasonograficzne (USG), które pozwoli ocenić ewentualne nieprawidłowości anatomiczne, mogące być przyczyną dolegliwości oraz zmian chorobowych wymagających pilnych interwencji diagnostyczno-leczniczych (np. choroby nowotworowe układu moczowego).
Na zakończenie konsultacji lekarz podejmie decyzję o dalszej ścieżce postępowania terapeutycznego.

Badanie uroflowmetryczne

dodatkowo płatne

Badanie uroflowmetryczne to badanie diagnostyczne mające na celu ocenę szybkości oraz ilości przepływu moczu podczas jego oddawania. Pacjent wykonywując to badanie, oddaje mocz do specjalnego urządzenia, zwanego uroflowmetrem, który mierzy i rejestruje przepływ moczu.

Badanie wskazane jest w przypadku podejrzenia utrudnienia w odpływie moczu z pęcherza moczowego u chorych z chorobami prostaty, cewki moczowej lub pęcherza moczowego.

Do prawidłowego przeprowadzenia badania niezbędna jest odpowiednio duża ilość oddanego moczu, dlatego na 2 do 4 godzin przed badaniem należy powstrzymać się od oddawania moczu i pić płyny w normalnej ilości. Nie jest wymagane bycie na czczo.

Koszt dodatkowy badania uroflowmetrycznego wynosi 150 zł. Badanie wykonywane jest podczas konsultacji urologicznej wraz z badaniem USG.

OTWÓRZ PANEL PACJENTA

Rezerwuj, opłacaj i zarządzaj wizytami

Sprawdzaj wyniki badań

Otrzymuj recepty i zlecenia