About Us

Centrum Medyczne MCC jest placówką integrującą specjalistów w obszarze leczenia zaburzeń kontynencji: urologów, ginekologów, proktologów, a także fizjoterapeutów rozwijających swoje umiejętności w zakresie: uroginekologii, urologii, ginekologii i/lub proktologii. Naszym założeniem jest praca w oparciu o standardy międzynarodowe, dzięki którym pacjent: zostanie prawidłowo zdiagnozowany, przejdzie kolejne etapy terapii zgodnie z najnowszymi wytycznymi medycznymi, skorzysta z unikalnych i innowacyjnych metod terapii ograniczających ryzyko skutków ubocznych do minimum, otrzyma nowoczesne wsparcie w dalszej “wędrówce” po systemie, bez względu na końcowy efekt terapii.

AKTUALNOŚCI

CO NAS WYRÓŻNIA

Oferta usług medycznych

Naszym głównym celem jest tworzenie rozwiązań, które będą odpowiedzią na coraz liczniejsze oczekiwania osób wymagających specjalistycznego leczenia zaburzeń kontynencji. W naszej ofercie zawarte są usługi medyczne obejmujące: specjalistyczne konsultacje lekarskie i fizjoterapeutyczne z wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie urologii, ginekologii, proktologii oraz fizjoterapeutami rozwijającymi swoje umiejętności w zakresie: uroginekologii, urologii, ginekologii i/lub proktologii.

Wyspecjalizowana kadra

Centrum Medyczne MCC stawia na współpracę pomiędzy wykwalifikowanymi w obszarze leczenia zaburzeń kontynencji  lekarzami: urologami, ginekologami, proktologami, a także  fizjoterapeutami rozwijającymi swoje umiejętności w zakresie: uroginekologii, urologii, ginekologii i/lub proktologii. Nasi pacjenci mogą być pewni, że zaopiekują się nimi specjaliści regularnie podnoszący swoje kwalifikacje w kraju i za granicą, korzystający ze wsparcia nowoczesnych technologii, umożliwiających uzyskiwanie coraz lepszych rezultatów terapeutycznych.

Kupuj specjalistyczne produkty bez wychodzenia z domu

Więcej informacji wkrótce.

STREFA EDUKACJI

OPEN THE PATIENT PANEL

Book, pay and manage visits

Check research results

Receive prescriptions and orders

UDOGODNIENIA

Brak barier architektonicznych, czyli dostosowanie do obsługi osób niepełnosprawnych

Dogodna lokalizacja w centrum miasta ze świetnym zapleczem komunikacyjnym

Możliwość skorzystania z usług doradcy ds. kontynencji

Nowoczesny elektroniczny system rejestracji pacjentów (wkrótce)